|
Productdetails:
|
|
| Plaats van herkomst: | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam: | OEM |
| Certificering: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Modelnummer: | WH1012T |
|
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
|
|
| Min. bestelaantal: | 1 stuk |
| Prijs: | Price can be nogotiable |
| Verpakking Details: | Geschenkdoos (met verpakking) 320mm 241mm 129mm Netto ((kg) 1.45KG |
| Levertijd: | 5~7 dagen |
| Betalingscondities: | T/T, L/C |
| Levering vermogen: | 50000 PCs/maand |
Beschikbare maten:10.1 inch, 13.3 inch en 15.6 inch
| Systemen | Specificatie |
|---|---|
| CPU | Quad core cortex A17, 1.8G, RK3288 |
| RAM | 2 GB |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Operatiesysteem | Android 8.1 |
| Aanraakscherm | 10 punten capacitieve aanraking |
| Afbeelding | Specificatie |
| Panel | 10.1" LCD IPS-paneel |
| Resolutie | 1280*800 |
| Actief gebied | 216.96 ((H) x 135,6 mm ((V) |
| Afbeeldingsmodus | Normaal zwart, IPS |
| Zienhoek | 85/85/85/85 (L/R/U/D) |
| Contrastverhouding | 800 |
| Luminansie | 300 cd/m2 |
| Afmetingsgraad | 16:10 |
| Netwerk | Specificatie |
| Wifi | 802.11b/g/n |
| Ethernet | 10M/100M ethernet |
| Bluetooth | Bluetooth 4.0 |
| Interface | Specificatie |
| Kaartsleuf | SD-kaart |
| USB | 3 x USB-host |
| Micro USB | Micro USB OTG |
| HDMI | HDMI-uitgang |
| RJ45 met POE | RJ45 met POE |
| POE-optie | IEEE802.3at/af |
| Power Jack | Gelijkstroomtoevoer |
| Hoortelefoon | 3.5mm oortelefoon |
| Media play | Specificatie |
| Videoformaat | MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, H.263H.264, VC1, RV enz., ondersteunen tot 1080p |
| Audioformaat | MP3/WMA/AAC enz. |
| Foto | JPEG |
| Andere kenmerken | Specificatie |
| VESA | 75 x 75 mm |
| Voorzitter | 2 x 2W |
| Camera | 5.0MP Frontcamera |
| MIC | Ingebouwde MIC |
| Werktemperatuur | 0-50°C |
| Taal | Meertalig |
| Accessoires | Specificatie |
| Adapter | Adapter, 12V/2A |
| Gebruikershandleiding | - Ja, dat klopt. |