|
Productdetails:
|
|
| Plaats van herkomst: | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam: | OEM |
| Certificering: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Modelnummer: | SR121T |
|
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
|
|
| Min. bestelaantal: | 1 stuk |
| Prijs: | $115.00 - $130.00 / Piece |
| Verpakking Details: | Standaard karton voor 12 inch Android tablet |
| Levering vermogen: | 50000 PCs/maand |
Een professioneel wandmontage POS-systeem met een 12,1-inch Android-tablet met 10-punts capacitief touchscreen, ontworpen voor retail- en horecatoepassingen.
| Systeem | Specificaties |
|---|---|
| CPU | RK3188 quad-core processor, geklokt op 1,6 GHz |
| RAM | 1 GB |
| Intern Geheugen | 8 GB |
| Besturingssysteem | Android 5.1 |
| Touchscreen | 10-punts capacitieve aanraking |
| Display | Specificaties |
| Paneel | 12,1 inch LED-scherm |
| Resolutie | 1280*800 |
| Actief Gebied | 260(H)x161mm(V) |
| Kijkhoek | 85/85/85/85(L/R/U/D) |
| Contrastverhouding | 1000:1 |
| Luminantie | 300 cd/m2 |
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Netwerk | Specificaties |
| WiFi | 802.11b/g/n |
| Ethernet | 10M/100M ethernet |
| Bluetooth | Bluetooth 4.0 |
| Interface | Specificaties |
| Kaartsleuf | SD-kaart |
| USB x 3 | USB Host |
| Micro USB | Micro USB OTG |
| RJ45 | RJ45 |
| Oortelefoon | 3,5 mm oortelefoon |
| Mediabestanden Afspelen | Specificaties |
| Videoformaat | MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, H.263, H.264, VC1, RV etc., ondersteunt tot 1080p |
| Audioformaat | MP3/WMA/AAC etc. |
| Foto | JPEG |
| Overig | Specificaties |
| Batterij | 5000mAh/3.7V |
| VESA | 75x75mm |
| Luidspreker | 2*1.5W |
| Camera | 2.0M/P, camera aan de voorkant |
| Werktemperatuur | 0-50°C |
| Taal | Meertalig |
| Accessoires | Specificaties |
| Adapter | Adapter, 12V/2A |
| Gebruikershandleiding | Ja |
Shenzhen Hopestar Sci-tech Co., Ltd. is een toonaangevende fabrikant van LCD- en LED-monitoren in Shenzhen, China. Als hightechonderneming hebben we onze eigen R&D-, fabriek-, marketing- en after-sales serviceafdelingen. Wij zijn gespecialiseerd in LCD-monitoren, touchscreenschermen, CCTV-monitoren, open frame-monitoren en alles-in-één pc's sinds 2002.
Wij zijn lid van de Handelsverzekeringsservice. Bij ons kunt u krijgen:
Meer details over Handelsverzekeringsservice nodig? Klik hier of neem direct contact met ons op.