VESA Display 30 inch Freesync Curved PC Gaming Monitor 1920*1080 75Hz 1ms
| Schermgrootte: | 30 duim |
|---|---|
| Kleur: | Balck |
| Resolutie: | 2560*1080 |
| Interface type: | HDMI, DP |
| refresh rate: | 75Hz |
| Schermgrootte: | 30 duim |
|---|---|
| Kleur: | Balck |
| Resolutie: | 2560*1080 |
| Interface type: | HDMI, DP |
| refresh rate: | 75Hz |
| Schermgrootte: | 30 duim |
|---|---|
| Kleur: | Balck |
| Resolutie: | 1920*1080P |
| Interface type: | HDMI, DP |
| Vernieuwingssnelheid: | 75 Hz |
| Schermgrootte: | 30 duim |
|---|---|
| Kleur: | Balck |
| Interface type: | HDMI, DP |
| refresh rate: | 75Hz |
| Helderheid: | 350 cd/m2 |
| Schermgrootte: | 30 duim |
|---|---|
| Kleur: | Balck |
| Interface type: | HDMI, DP |
| Garantie: | 3 jaar |
| LED-licht: | Achterlicht |
| Kleur: | Zwart/wit facultatief |
|---|---|
| Interface type: | VGA+HDMI |
| Helderheid: | 300 cd/m2 |
| Garantie: | 2 jaar |
| Afmetingsgraad: | 16:9 |
| Resolutie: | 2K 2560x1080 |
|---|---|
| Schermverhouding: | 21:9 |
| Kromming: | 1800R |
| refresh rate: | 1 ms |
| Helderheid: | 450 cd/m2 |
| Schermgrootte: | 32 inch |
|---|---|
| staan: | Verstelbaar |
| Resolutie: | 2560x1440 |
| Interface type: | USB, HDMI, DP |
| refresh rate: | 165HZ |
| Resolutie: | 2K 2560x1440 |
|---|---|
| Schermverhouding: | 16:9 |
| Kromming: | R3000 |
| refresh rate: | 1 ms |
| Helderheid: | 350 cd/m2 |