| Camera: | Camera aan de voorkant 2mp |
|---|---|
| Processorfabricage: | Rockchip RK3288 |
| Geheugencapaciteit: | 2 GB/16 GB (4+32 GB optioneel) |
| Type aanraakscherm: | Capacitief scherm 10 punten Touch |
| Display resolutie: | 1280x800 |
| Maat: | 15.6 inch |
|---|---|
| CPU: | RK3588 |
| Systeem: | Android 13 |
| RAM: | 4 GB |
| ROM: | 32 GB |
| Garantie (jaar): | 3 jaar |
|---|---|
| Scenario's: | Voor professional |
| Functie: | Waterdicht |
| Drive -interface: | USB type C RJ45 |
| After-sales service: | Callcentrum en on-line technische ondersteuning, opleiding en inspectie ter plaatse, gratis reserveo |
| grootte: | 24 inch |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| Systemen: | Android 12 |
| Ram: | 4/8GB |
| ROM: | 64/128 GB |
| Trefwoorden: | desktop Android tablet pc |
|---|---|
| Kleuren: | Zwart, wit |
| Geheugen: | 16/32GB |
| RAM: | 2 GB/4 GB |
| Interfaces: | RJ45, USB, DC IN, MicroSD-kaart |
| Grootte: | 7-55 inch optioneel |
|---|---|
| CPU: | A64/RK3128/RK3288/RK3399/RK3566 CPU Facultatief |
| systeem: | Android optioneel |
| Resolutie: | 1280x800/1920x1080 |
| Camera: | Voorste camera |