350cd/M2 24 inch Android Tablet Poe Android Tablet Wandmontage Met HDMI USB
| kijkhoek: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
|---|---|
| Helderheid: | 350 cd/m2 |
| Garantie: | 3 jaar |
| RAM: | 2 GB |
| SD-geheugenkaartgroef: | SD-kaart ((Max 32GB) |
| kijkhoek: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
|---|---|
| Helderheid: | 350 cd/m2 |
| Garantie: | 3 jaar |
| RAM: | 2 GB |
| SD-geheugenkaartgroef: | SD-kaart ((Max 32GB) |
| Garantie (jaar): | 3 jaar |
|---|---|
| Dienst na verkoop: | Call centre en online Technische ondersteuning |
| Camera: | Voorste camera |
| Vervaardiging van processors: | ROCKCHIP RK3288, Dual-core A72 + quad-core A53 |
| Geheugencapaciteit: | 2GB/16GB (4+32GB optioneel) |
| Garantie (jaar): | 3 jaar |
|---|---|
| Aandrijvingsinterface: | USB-HDMI RJ45 |
| Naverkoopservice: | Callcentrum en on-line technische ondersteuning, opleiding en inspectie ter plaatse, gratis reserveo |
| Camera: | Voorste camera |
| Verwerkingsmiddelen: | Rockchip |
| Screen Size: | 10.1" IPS screen |
|---|---|
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | RK3288,Quad-core cortex A17,1.6G |
| Display resolution: | 1280x800 |
| Operating System: | Android 8.1 |
| Grootte: | 10. inch IPS |
|---|---|
| Camera: | 2MP Front Camera |
| Verwerker: | Rockchip RK3288 /RK3128/RK3399 |
| Aanraakscherm: | Capacitatief scherm |
| Resolutie: | 1280*800 |
| Garantie (jaar): | 3 jaar |
|---|---|
| Aandrijvingsinterface: | USB-HDMI RJ45 |
| Naverkoopservice: | Callcentrum en on-line technische ondersteuning, opleiding en inspectie ter plaatse, gratis reserveo |
| Camera: | Voorste camera |
| Verwerkingsmiddelen: | Rockchip |
| Maat: | 15.6 inch |
|---|---|
| CPU: | RK3588 |
| Systeem: | Android 13 |
| RAM: | 4 GB |
| ROM: | 32 GB |
| Camera: | Camera aan de voorkant 2mp |
|---|---|
| Processorfabricage: | Rockchip RK3288 |
| Geheugencapaciteit: | 2 GB/16 GB (4+32 GB optioneel) |
| Type aanraakscherm: | Capacitief scherm 10 punten Touch |
| Display resolutie: | 1280x800 |
| Garantie (jaar): | 3 jaar |
|---|---|
| Scenario's: | Voor professional |
| Functie: | Waterdicht |
| Drive -interface: | USB type C RJ45 |
| After-sales service: | Callcentrum en on-line technische ondersteuning, opleiding en inspectie ter plaatse, gratis reserveo |