Allwinner A33 7 inch Quad Core Android Tablet PC ondersteuning TF kaart
| Camera: | Voorste camera, tweede webcam, voor 0.3MP achterste 0.3MP |
|---|---|
| Productstatus: | Voorraad |
| Schermgrootte: | 7" |
| Verwerkingsmiddelen: | Allwinner |
| Processortype: | Octakern |
| Camera: | Voorste camera, tweede webcam, voor 0.3MP achterste 0.3MP |
|---|---|
| Productstatus: | Voorraad |
| Schermgrootte: | 7" |
| Verwerkingsmiddelen: | Allwinner |
| Processortype: | Octakern |
| Camera: | Camera aan de voorkant, tweede webcam, voor 0,3 mp achter 0,3 mp |
|---|---|
| Productenstatus: | Voorraad |
| Schermgrootte: | 7 " |
| Processorfabricage: | Allwinnaar |
| Type processor: | Octa -kern |
| Camera: | Camera aan de voorkant, tweede webcam, voor 0,3 mp achter 0,3 mp |
|---|---|
| Productenstatus: | Voorraad |
| Schermgrootte: | 7 " |
| Vervaardiging van processors: | Allwinnaar |
| Processortype: | Octa -kern |
| Camera: | Camera aan de voorkant, tweede webcam, voor 0,3 mp achter 0,3 mp |
|---|---|
| Productenstatus: | Voorraad |
| Schermgrootte: | 7 " |
| Vervaardiging van processors: | Allwinnaar |
| Processortype: | Quad -kern |
| Camera: | Voorste camera, tweede webcam, voor 0.3MP achterste 0.3MP |
|---|---|
| Productstatus: | Voorraad |
| Schermgrootte: | 7" |
| Verwerkingsmiddelen: | Allwinner |
| Processortype: | Octakern |