15.6 inch Touch Screen Pos All In One Desktop Retail Pos System N2840 2+32GB Supermarkt Venster Pos Terminal
| Afmetingen: | 15.6 inch |
|---|---|
| CPU: | N2840 |
| Systemen: | Windows 7/10 |
| RAM: | 2 GB |
| ROM: | 32GB |
| Afmetingen: | 15.6 inch |
|---|---|
| CPU: | N2840 |
| Systemen: | Windows 7/10 |
| RAM: | 2 GB |
| ROM: | 32GB |
| Modelnummer: | I1S |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | OEM |
| Plaats van oorsprong: | Guangdong, China |
| Certificaatnorm: | CE ROHS |
| Productenstatus: | Voorraad |
|---|---|
| processor hoofdfrequentie: | 1.3g |
| Type optisch aandrijf: | NEE |
| Breedbeeld: | Ja |
| Schermgrootte: | 10 " |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Widescreen: | yes |
| Screen Size: | 10.1" |
| Display Type: | LCD |
| Processor Brand: | Quad core cortex A7 |
| Garantie (jaar): | 2 jaar |
|---|---|
| Scenario's: | Voor professional |
| Functie: | Waterdicht |
| Oplaadinterface: | DC |
| Drive -interface: | Mini-USB |
| Productenstatus: | Voorraad |
|---|---|
| Breedbeeld: | Ja |
| Schermgrootte: | 10.1 " |
| Type weergave: | LCD |
| Processormerk: | Quad Core Cortex A7 |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Screen Size: | 13.3" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Octa Core |
| Processor Main Frequency: | 2.0GHz |
| Productenstatus: | Voorraad |
|---|---|
| Breedbeeld: | Ja |
| Schermgrootte: | 8 " |
| Type weergave: | LCD |
| Processormerk: | Quad Core Cortex A17 |
| Camera: | Voorste camera, tweede webcam |
|---|---|
| Productenstatus: | Voorraad |
| Schermgrootte: | 15“ |
| Processorfabricage: | Rotschip |
| Type processor: | Quad -kern |
| Modelnummer: | k17 |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | OEM |
| Plaats van oorsprong: | Guangdong, China |
| Besturingssysteem: | Vensters, Android |
| Afmeting: | 11.6 inch |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| Systemen: | Android 11 |
| RAM: | 4 GB |
| ROM: | 32GB |
| Type: | TFT |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Panel Size: | 15.6 Inch |
| Max Resolution: | 1920*1080 |
| Viewing Angle: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| Drive -interface: | USB-HDMI RJ45 |
|---|---|
| Dienst na verkoop: | Callcentrum en on-line technische ondersteuning, opleiding en inspectie ter plaatse, gratis reserveo |
| Camera: | Voorste camera |
| Vervaardiging van processors: | Rockchip Quda kern |
| Type touchscreen: | Capacitief scherm |
| Type: | IPS |
|---|---|
| Sollicitatie: | Binnen- |
| Paneelgrootte: | 10.1 inch |
| Max resolutie: | 1280*800 |
| Kijkhoek: | 89/89/89/89 (L /R /U /D) |
| Scherm: | 13,3 inch IPS |
|---|---|
| Camera: | Voorste camera |
| Productenstatus: | Nieuw |
| Processorfabricage: | Rotschip |
| Type processor: | Quad -kern |