Android Besturingssysteem 15,6 inch Dual Touchscreen POS-apparaat voor Epos Facturatie en Kassaregister Alles-in-één
| Modelnummer: | B1 |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | OEM |
| CPU: | i3 |
| Resolutie: | 1366*768 |
| Modelnummer: | B1 |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | OEM |
| CPU: | i3 |
| Resolutie: | 1366*768 |
| Modelnummer: | k17 |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | OEM |
| Plaats van oorsprong: | Guangdong, China |
| Besturingssysteem: | Vensters, Android |
| Plaats van oorsprong: | Guangdong, China |
|---|---|
| brand name: | CNHOPESTAR |
| Functie: | SDK |
| Schermtype: | LED |
| Operatiesysteem: | Windows |
| Modelnummer: | 6000 |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | OEM Hopestar |
| CPU: | MTK6739 |
| RAM: | 1/2GB |
| Modelnummer: | RS607 |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | oem |
| Plaats van oorsprong: | Guangdong, China |
| Besturingssysteem: | Windows |
| Plaats van oorsprong: | Guangdong, China |
|---|---|
| brand name: | OEM |
| Modelnummer: | RS623 |
| productstatus: | Nieuw |
| Hoofdfrequentie van de processor: | 2.0GHz |
| Modelnummer: | I1S |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | OEM |
| Plaats van oorsprong: | Guangdong, China |
| Bijzondere eigenschap: | Ondersteuning van aanpassingen |
| Modelnummer: | B1 |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | OEM |
| Plaats van oorsprong: | Guangdong, China |
| Bijzondere eigenschap: | Ondersteuning van aanpassingen |
| Plaats van oorsprong: | Guangdong, China |
|---|---|
| brand name: | CNHOPESTAR |
| Functie: | SDK |
| Schermtype: | LED |
| Operatiesysteem: | Windows |
| Camera: | Voorste camera, tweede webcam |
|---|---|
| Productenstatus: | Voorraad |
| Schermgrootte: | 15“ |
| Processorfabricage: | Rotschip |
| Type processor: | Quad -kern |
| Afmeting: | 15.6 inch |
|---|---|
| CPU: | N2840 |
| Systemen: | Windows 7 |
| RAM: | 2 GB |
| ROM: | 32/64GB |
| Afmeting: | optioneel 15,6"/18,5/21,5" |
|---|---|
| RAM: | 8gb ddr3 |
| Geheugen: | SSD van 128 GB |
| CPU: | I5 |
| Resolutie: | 1366*768 |
| Garantie (jaar): | 3 jaar |
|---|---|
| Aandrijvingsinterface: | USB-HDMI RJ45 |
| Naverkoopservice: | Callcentrum en on-line technische ondersteuning, opleiding en inspectie ter plaatse, gratis reserveo |
| Camera: | Voorste camera |
| Verwerkingsmiddelen: | Rockchip |
| Modelnummer: | I1S |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | OEM |
| Plaats van oorsprong: | Guangdong, China |
| Certificaatnorm: | CE ROHS |
| Modelnummer: | RS610P |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | CNHOPESTAR |
| CPU: | I3 tweede generatie |
| Resolutie: | 1366*768P |