OEM 7 inch 1024*600 All In One Android Tablet Quad Core Smart Pad
| Camera: | Voorste camera, tweede webcam, voor 0.3MP achterste 0.3MP |
|---|---|
| Productstatus: | Voorraad |
| Schermgrootte: | 7" |
| Verwerkingsmiddelen: | Allwinner |
| Processortype: | Octakern |
| Camera: | Voorste camera, tweede webcam, voor 0.3MP achterste 0.3MP |
|---|---|
| Productstatus: | Voorraad |
| Schermgrootte: | 7" |
| Verwerkingsmiddelen: | Allwinner |
| Processortype: | Octakern |
| Color: | Black, White |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 7" |
| Processor Manufacture: | A33 quad core processor |
| Processor Type: | Intel Atom |