840x2160 60hz 27 inch 4k gaming monitor / frameless computer monitor
| Schermgrootte: | 27 duim |
|---|---|
| Kleur: | Balck |
| Resolutie: | 3840X2160 |
| Interface type: | USB, HDMI, DP |
| Vernieuwingssnelheid: | 60 Hz |
| Schermgrootte: | 27 duim |
|---|---|
| Kleur: | Balck |
| Resolutie: | 3840X2160 |
| Interface type: | USB, HDMI, DP |
| Vernieuwingssnelheid: | 60 Hz |
| Schermgrootte: | 27 duim |
|---|---|
| Kleur: | Balck |
| Resolutie: | 3840X2160 |
| Interface type: | USB, HDMI, DP |
| refresh rate: | 60 Hz |
| Schermgrootte: | 27 duim |
|---|---|
| Resolutie: | 3840*2160 |
| Interface type: | USB, HDMI, DP |
| Helderheid: | 350 cd/m2 |
| AMD: | Vrij synchroniseren |