15 inch I5 I7 I9 Supermarkt kassa touchscreen machine met 12 OSD-talen en USB-interface
| Modelnummer: | I8 |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | OEM |
| Plaats van oorsprong: | Guangdong, China |
| Certificaatnorm: | CE ROHS |
| Modelnummer: | I8 |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | OEM |
| Plaats van oorsprong: | Guangdong, China |
| Certificaatnorm: | CE ROHS |
| Modelnummer: | HP-P1561 |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | OEM |
| CPU: | I5 3210M |
| Resolutie: | 1920*1080 |
| Modelnummer: | Q6 |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | OEM |
| Plaats van oorsprong: | Guangdong, China |
| Bijzondere eigenschap: | Ondersteuning van aanpassingen |
| Plaats van oorsprong: | Guangdong, China |
|---|---|
| brand name: | CnHopestar |
| Functie: | SDK |
| Schermtype: | LED, Capacitief touchscreen |
| Operatiesysteem: | Android, Vensters |
| Camera: | Voorste camera, tweede webcam |
|---|---|
| Productenstatus: | Voorraad |
| Schermgrootte: | 15“ |
| Processorfabricage: | Rotschip |
| Type processor: | Quad -kern |
| Size: | 15 inch. |
|---|---|
| CPU: | N100 |
| Systemen: | Windows 10/11 |
| RAM: | 8 GB |
| ROM: | 256 GB |
| Afmeting: | optioneel 15,6"/18,5/21,5" |
|---|---|
| RAM: | 8gb ddr3 |
| Geheugen: | SSD van 128 GB |
| CPU: | I5 |
| Resolutie: | 1366*768 |
| Afmeting: | 15.6 inch |
|---|---|
| CPU: | RK3568 |
| Systemen: | Windows 7 |
| RAM: | 8 GB |
| ROM: | 128 GB |
| Afmeting: | 15.6 inch |
|---|---|
| CPU: | N2840 |
| Systemen: | Windows 7 |
| RAM: | 2 GB |
| ROM: | 32/64GB |
| Afmeting: | 15.6 inch dubbel scherm |
|---|---|
| CPU: | N2840 |
| Systemen: | Windows 7 |
| RAM: | 2 GB |
| ROM: | 32 GB |
| Plaats van oorsprong: | Guangdong, China |
|---|---|
| brand name: | CnHopestar |
| Functie: | SDK |
| Schermtype: | LED, Capacitief touchscreen |
| Operatiesysteem: | Windows |
| Garantie (jaar): | 2 jaar |
|---|---|
| Functie: | Waterdicht |
| Oplaadinterface: | gelijkstroom |
| After-sales service: | Callcentrum en on-line technische ondersteuning, opleiding en inspectie ter plaatse, gratis reserveo |
| Camera: | Voorkamera/achterkamer |