|
Productdetails:
|
|
| Plaats van herkomst: | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam: | OEM |
| Certificering: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Modelnummer: | SC1008 |
|
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
|
|
| Min. bestelaantal: | 1 stuk |
| Prijs: | Price can be negotiable |
| Verpakking Details: | Standaard verpakking OEM logo camera markt nfc 10 inch android display reclame |
| Levertijd: | 2-8 werkdagen |
| Betalingscondities: | L/C, D/P, T/T, Western Union |
| Levering vermogen: | 50000 PCs/maand |
Professionele 10,1 inch Android tablet met een krachtige quad-core processor, scherp IPS display en een robuuste 6000mAh batterij.
| CPU | Intel Baytrail-T (quad-core), Z8350, 1,33 GHz-1,8 GHz |
| Besturingssysteem | Win 10 met Flash 11.1-ondersteuning |
| Afbeelding | 10.1-inch origineel IPS-scherm 1280×800 / 1920×1200 HFD |
| Aanraakpaneel | Meerdere punten touchscreen |
| RAM | 2GB/4GB DDR3 |
| Bewaarplaats | 32GB / 64GB Nand Flash |
| Batterij | 6000mAh/3,7V Lithium |
| Camera | Voorkant 2.0 Mega |
| Netwerk | Wifi: 802.11b/g/n; BT 4.0 |
| Uitbreiding | 1x TF-kaartslot |
| Connectiviteit | 1×Mini USB, 1×2.5mm DC jack (5V/2A), 1×Earphone Jack (3.5mm) |
| Nettogewicht | 360 g |
| Kleurenopties | Zilver / Zwart |