|
Productdetails:
|
|
| Plaats van herkomst: | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam: | OEM |
| Certificering: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Modelnummer: | De volgende categorieën zijn bedoeld: |
|
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
|
|
| Min. bestelaantal: | 1 stuk |
| Prijs: | Price can be negotiable |
| Verpakking Details: | Standaard verpakking OEM logo camera markt nfc 10 inch android display reclame |
| Levertijd: | 2-8 werkdagen |
| Betalingscondities: | L/C, D/P, T/T, Western Union |
| Levering vermogen: | 50000 PCs/maand |
| Display Scherm | 13,3 inch LED-scherm |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Helderheid | 300cd/m² |
| Contrast | 1000 |
| Schermverhouding/Weergavegebied | 16:10 / Weergavegebied: 285×177 mm |
| CPU | Rockchip RK3288 quad-core processor, geklokt op 2,0 GHz |
| RAM | 2 GB |
| ROM | 8 GB |
| Systeem | Android 6.0/8.1 |
| WIFI | 802.11b/g/n |
| Ethernet | Ondersteunt verbinding met de RJ45 netwerkinterface |
| Bluetooth | Bluetooth 4.0 |
| 3G/4G | Ondersteunt externe 3G/4G USB-dongle |
| SD-kaart | 1×SD-kaartsleuven (max. ondersteuning 32 GB) |
| Mini USB | 1×USB OTG (voor debugging en systeemprogrammering) |
| USB 2.0 | 3×USB 2.0 interface (ondersteunt U-schijf, muis, toetsenbord, printer etc.) |
| RJ45 | 1×RJ45 netwerkinterface |
| Oortelefoon | 1×3,5 mm koptelefoonaansluiting |
| Voeding | 1×4,0 mm DC-voedingsaansluiting |
| Video Ondersteuning | MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, H.263, H.264, RV (max. ondersteuning 1080P) |
| Audio Ondersteuning | MP3, WMA, AAC en meer |
| Afbeelding Ondersteuning | JPEG, JPG |
| Draadloze Muis/Toetsenbord | Ondersteuning |
| Luidspreker | 2×2W luidsprekers |
| Camera | Standaard 200W pixel camera (500W pixel camera optioneel) |
| OSD Taal | Chinees, Engels, Duits, Koreaans, Russisch, Frans, Spaans, Arabisch en meer |
| Software Ondersteuning | Gratis installatie van applicaties (kaarten, games, e-mail, zelf ontwikkelde apps, etc.) |