|
Productdetails:
|
|
| Plaats van herkomst: | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam: | OEM |
| Certificering: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Modelnummer: | SR121T-3288 |
|
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
|
|
| Min. bestelaantal: | 1 stuk |
| Prijs: | $109.00 - $156.00 / Unit |
| Verpakking Details: | Standaardverpakking 12 inch touchscreen android allemaal in één pc |
| Levering vermogen: | 50000 PCs/maand |
12-inch breedbeeld Android tablet pc met multi-touch capacitief scherm, ontworpen voor reclamedisplays en industriële toepassingen. Beschikt over WiFi, RJ45-connectiviteit en een camera aan de voorkant.
| Display Specificaties | |
|---|---|
| Scherm | 12,1 inch LED-scherm |
| Resolutie | 1280×800 |
| Helderheid | 350cd/m² |
| Contrast | 1000:1 |
| Schermverhouding/Weergavegebied | 16:10 / 260×161mm |
| Configuratie | |
| CPU | Rockchip RK3288 quad-core processor, geklokt op 2,0 GHz |
| RAM | 2GB |
| ROM | 8GB |
| Systeem | Android 5.1 |
| Netwerkconnectiviteit | |
| WiFi | 802.11b/g/n |
| Ethernet | RJ45 netwerkinterface |
| Bluetooth | Bluetooth 4.0 |
| 3G/4G | Ondersteunt externe 3G/4G USB-dongle |
| Poorten en interfaces | |
| SD-kaart | 1×SD-kaartsleuven (max. ondersteuning 32GB) |
| Mini USB | 1×USB OTG (voor debugging en systeemprogrammering) |
| USB 2.0 | 3×USB 2.0 interface (ondersteunt U-schijf, muis, toetsenbord, printer etc.) |
| RJ45 | 1×RJ45 netwerkinterface |
| Oortelefoon | 1×3,5 mm koptelefoonaansluiting |
| Voeding | 1×4,0 mm voedings-DC-aansluiting |
| Multimediaondersteuning | |
| Video | MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, H.263, H.264, RV (max. ondersteuning 1080P) |
| Audio | MP3, WMA, AAC en meer |
| Afbeelding | JPEG, JPG |
| Extra functies | |
| Draadloze muis/toetsenbord | Ondersteund |
| Luidspreker | 2×2W luidsprekers |
| Camera | Standaard 200W pixelcamera (500W pixelcamera optioneel) |
| OSD-taal | Chinees, Engels, Duits, Koreaans, Russisch, Frans, Spaans, Arabisch etc. |
| Softwareondersteuning | Gratis installatieapplicaties (kaarten, games, e-mail, zelfontwikkelde apps, etc.) |
Shenzhen Hopestar Sci-tech Co., Ltd. is een toonaangevend bedrijf op het gebied van LCD- en LED-monitoren in Shenzhen, China. Als hightechonderneming hebben we onze eigen R&D-, fabriek-, marketing- en after-sales serviceafdeling. We zijn gespecialiseerd in LCD-monitoren, touchscreens, CCTV-monitoren, open frame-monitoren en all-in-one pc's sinds 2002.
| Productafmetingen (mm) | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Afmetingen behuizing | Geschenkdoos (met verpakking) | |||||
| Lengte | Breedte | Dikte | Lengte | Breedte | Hoogte | |
| Afmetingen | 309mm | 214mm | 26mm | 362mm | 310mm | 65mm |
| Doos (10 stuks/CTN) | Gewicht | |||||
| Lengte | Breedte | Hoogte | Nettogewicht | Brutogewicht | ||
| Afmetingen/Gewicht | 377mm | 345mm | 640mm | 10kg | 11kg | |